פסיכולוג בכפר סבא

פסיכותרפיה

פסיכותרפיהאנשים רבים המחפשים מידע בתחום הפסיכולוגיה מוצאים את עצמם שואלים לא מעט שאלות, אחת מהשאלות השכיחות ביותר היא מה זה פסיכותרפיה? ואיך זה קשור לפסיכולוגיה? טיפול פסיכותרפיה הוא בעצם טיפול הנועד לתקן משברים או קונפליקטים המציפים אדם במהלך חייו הבוגרים, את רוב הטיפול מבצעים באמצעות דיאלוג דבר שנראה בעצם זהה לטיפול פסיכולוגי רגיל. פסיכולוג בכפר סבא יכול לעזור לכם לא מעט לטפל במשברים, פסיכותרפיה תביא אתכם לתוצאות מהירות יותר. אני ד"ר גיא דרורי מתמחה בתחום הפסיכותרפיה, כאשר מרבית הפעולות שלי עם המטופלים מתבצעות כבסיס של דו שיח ושיתוף הדדי.
מי שיחפש פסיכולוגים מומלצים בצפון ימצא גם את שם שלי כי יש לי קלינקה גם בעזר זה.
אני מאמין כי מטופל המרגיש בנוח עם המטפל שלו, יגרום לו להיכנס לחייו ולהיות חלק בלתי נפרד מהם. דבר שבהחלט יכול לקדם את הטיפול ולהפוך אותו להרבה יותר אפקטיבי.

פסיכותרפיה בכפר סבא או טיפול פסיכולוגי? מה עדיף?

אם החלטתם כי הגיע הזמן לקבל טיפול זוגי בכפר סבא או טיפול יחיד על ידי איש מקצוע מתחום הפסיכולוגיה או הפסיכותרפיה, עכשיו מגיעה הדילמה האמיתית: האם לקבל טיפול פסיכולוגי או טיפול פסיכותרפי? בעצם אתם לא צריכים לקבל את ההחלטה הקשה הזאת. אני בתור פסיכולוג ופסיכותרפיסט מנוסה אבחר עבורכם את שיטת הטיפול הכדאית עבורכם. שיטת הטיפול שתתאים לבעיה שממנה אתם סובלים, ובנוסף לשיטה אשר תגרום לכם להוציא את אשר על ליבכם ולשתף זאת עם הסביבה ואיתי.
לא כל אותם פסיכולוגים בכפר סבא ידעו לבחור עבורכם את השיטה המתאימה, כאשר כל אחד ידחוף אל השיטה המועדפת והמקובל אצלו. אני אדע לבחור עבורכם את השיטה הנכונה וכך תוכלו לקבל טיפול מקצועי ואמין על ידי פסיכולוג מומלץ וגם פסיכותרפיסט מומלץ.