פסיכולוג בכפר סבא

טיפול קצר מועד

טיפול קצר מועדאנשים רבים מגיעים לפסיכולוגים על מנת לטפל בבעיה או במצוקה אשר מטרידה אותם, אך מה שחלקכם לא ידועים זה שבכוחו של הפסיכולוג לקבוע מה יהיה אורכו וטיבו של הטיפול. אני ד"ר גיא דרורי מתמחה במתן טיפול קצר מועד למגוון בעיות ומצוקות אשר אינן מצריכות טיפול ארוך וממושך. אם נמאס לכם לחפש אחר פסיכולוג בכפר סבא ולשמוע כי אורכו של הטיפול יהיה ארוך, הגיע הזמן כי תקבלו טיפול קצר מועד מפוקס ויסודי אשר יגרום לכם לשכוח מהמצוקות ולהתחיל לחזור לחיים הישנים והשלווים שאליהם אתם כנראה מתגעגעים במיוחד.

פסיכולוגים בכפר סבא לא בהכרח יבטיחו לכם טיפול קצר מועד

אל תחשבו כי אם תפנו אל פסיכולוגים אשר מומלצים על ידי מטופלים רבים, הדבר יבטיח לכם טיפול קצר מועד, אם אינכם רוצים לקחת סיכונים וברצונכם לחזור מהר מאוד לשגרה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אליי על מנת לקבל טיפול פסיכולוגי בכפר סבא אשר יעלים את הבעיות שמהם אתם סובלים.
הטיפול שלי מתבסס ראשית כל על הכרת המטופל והבעיה שממנה הוא סובל, לאחר מכן אני מתפנה לאיתור הבסיס לבעיה וניסיון לפתרונו. מרגע שהבעיה נפתרת מהשורש, ניתן להבטיח כי הטיפול יהיה אפקטיבי ולא ייקח זמן רב עקב המיקודיות שלו.

האם הטיפול קצר יביא לתוצאות?

באמצעות טיפול פסיכולוג קצר מעוד ניתן להגיע בדרך כלל לפתרון הבעיות בתוך זמן קצר, אני ד"ר גיא דרורי מתמחה בטיפול קצר מועד כבר שנים רבות! אין ספק שההצלחה של הטיפול תלויה רבות גם במטופל שחייב לשתף פעולה אבל השיטות שלנו מאפשרות לנו לצפות להצלחה מהירה אם כי יש לדעת הטיפול פסיכולוגי קצר מעוד זה לא מתמטיקה ולא ניתן להבטיח דבר מראש.
טיפול CBT הוא טיפול קצר טווח וממוקד בסימפטום. הטיפול יעיל להפרעות חרדה שונות, OCD, דיכאון, התמודדות עם משברים אקוטיים ועוד.