פסיכולוג בכפר סבא

ביטחון עצמי

ביטחון עצמיהעלאת ביטחון עצמי זה עניין המצריך ברוב המקרים מעורבות של איש מקצוע, פסיכולוג מיומן ומנוסה ידע לזהות מצב של דימוי עצמי נמוך אצל מטופלים מבוגרים בכל שכבות הגיל. אני ד"ר גיא דרורי אוכל לעזור לכם ולספק לכם את התשובות איך לשפר את הביטחון העצמי, לא כל פסיכולוג כפר סבא ידע כיצד לתקשר עם המטופלים ולשפר את המודעות העצמית שלהם זה תהליך שברוב המקרים לוקח זמן רב, ורק כאשר נבנה אמון מלא בין המטופל ובין המטפל ניתן יהיה להתחיל לעבוד על הביטחון העצמי שלו.

חוסר ביטחון עצמי – מה עושים אם הבעיה נמשכת זמן רב?

אצלי לכל בעיה יש פתרון, ואני יכול להבטיח לכם כי באמצעות טיפול פסיכולוגי כפר סבא הניתן על ידי תוכלו לקבל את מלוא הפתרונות והסיבות להעלאת הביטחון העצמי שלכם או של המטופל. טיפול זוגי כפר סבא יכול גם הוא לעזור עם העלאה של ביטחון עצמי אצל מטופלים אשר ירגישו הרבה יותר בנוח לספר את אשר על ליבם לצד פרטנר או דמות שהם מרגישים בנוח איתה. בתור מטפל זוגי מומלץ הבנתי דברים חשובים לגבי ביטחון עצמי במשפחה

היתרון שלי על פי פסיכולוגים כפר סבא אחרים זה שאצלי תקבלו טיפול אישי המתואם באופן ספציפי לבעיה שממנה הנכם סובלים, כך בתוך זמן קצר תוכלו להתמודד עם השאלה – איך לשפר ביטחון עצמי? אל תיתנו לעצמכם להוריד מערכם! לכל אחד מגיע להרגיש כי הוא שווה וחשוב לפחות לסביבה הקרובה ולאנשים החשובים לו. זה הזמן שלכם לפנות אליי על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, וכבר לאחר מספר פגישות קצרות תוכלו להרגיש בשיפור כללי בהרגשה שלכם. ובשיפור ניכר בביטחון העצמי שלכם שישתדרג באופן פלאי ויגרום לכם לחזור ולהיזכר מה אתם באמת שווים.