פסיכולוג בכפר סבא

אודות

אודותשמי ד"ר גיא דרורי פסיכולוג בכר סבא. אני יכול להעיד כי ההצלחה וההתקדמות עם המטופלים זה האש שמניעה אותי. אם בעבר הייתי פונה רק למטופלים הנמצאים באזור הצפון, כיום בזכות היותי פסיכולוג אונליין המספק טיפולים באמצעות האינטרנט אני מרחיב את חוג לקוחותיי ומספק שירות של טיפול זוגי בכפר סבא או בכל עיר אחרת הנמצאת באזור השרון או בכל אזור אחר בארץ.

נמאס לכם לחפש אחר פסיכולוג בכפר סבא? ההיצע של פסיכולוגים איכותיים בערים רבות הינו דל ולא מספק. בכדי שתוכלו ליהנות מרמת הטיפול הגבוהה ביותר, ומתוצאות מרשימות כבר מהרגע הראשון שבו הטיפול התחיל אני אשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותיי. אם לא מצאתם פסיכולוגים בכפר סבא, באפשרותכם להיעזר בשירותיי בתור פסיכולוג אונליין כזה הזמין 24 שעות ו-7 ימים בשבוע באופן וירטואלי על ידי תוכנות מסרים שונות או באמצעות הטלפון.

טיפול פסיכולוגי בכפר סבא

ביחד איתי נוכל לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון, ונתאים טיפול אישי אשר ימצא את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם. פסיכולוג כפר סבא לא חייב להיות התפשרות מצדכם, כיום יש לכם את כל הכלים לקבל את הטיפול הפסיכולוגי הטוב ביותר שיגרום לכם לחזור לשגרה במהירות שיא מבלי שתרגישו כי חוויתם תקופה לא טובה.
לאחרונה למדתי בקורס מטפל זוגי בצפון ועקב זאת התחלתי להעניק למטופלים גם ייעוץ וטיפול זוגי.

אם יש לכם ספק בנוגע לצורך שלכם בטיפול פסיכולוגי זה הזמן להשאיר את סימני השאלה מאחור! בתוך פגישת היכרות אחת ביחד איתי וללא צורך לצאת מהבית, תוכלו לקבל את האבחנה הטובה ביותר שתקבע האם הנכם זקוקים לטיפול פסיכולוגי או שמא מדובר במשבר קטן אשר יכול להיפתר באופן עצמאי עם הזמן ולא מצריך מעורבות של איש מקצוע בדמות פסיכולוג או פסיכיאטר.